Humor je koření života. Bez srandy to prostě nejde! Nabídka autorům Archív čísel Návštěvní kniha

   Chci zasílat časopis
   na můj email:

Váš email nebudeme nikomu poskytovat. Po vložení emailu se otevře stránka, kde si zašlete potvrzovací email, čímž získáte nárok na zasílání dvou časopisů naší redakce zdarma. Magazínu KAPKA SMÍCHU a jeho přílohy letáku Z.F.I.

Náhledněte do čísla
Klikněte pro zobrazení vtipů z aktuálního čísla
Staň se mecenášem
kultury, zasponzoruj nás
libovolnou částkou:

  Facebookaři zde


  Ven na internet


  Anketa magazínu

Miniaplikace

  Počet koukačů

Aktualní číslo
Spolupráce
Naši autoři
Reklama
Výměnná reklama
Facebook line
Kmenoví partneři
Guestbook
Soutěže
Pro autory
MarketWALL


  Kontaktujte nás


Zpravodaj klubu ZoFIa


Drazí čtenáři,

k našemu magazínu KAPKA SMÍCHU přidáváme vždy přílohu ZoFIa, což je zpravodaj klubu a informační bulletin, který dokáže fungovat samostatně bez KAPKY SMÍCHU, stejně jako i KAPKA SMÍCHU by se obešla bez ZoFIe. Distribujeme ale oba tyto časopisy společně ZDARMA jelikož ZoFIa je doplňkem a vedlješím produktem našeho klubu. Nášemu klubu patří ještě doména www.marketwall.eu, což je databáze různých zdrojů, odkazů a dat ke stažení zdarma.

Na našem webu MarketWALL najdete fotografie II. kategorie, hodnotné .pdf publikace a e-knihy, některé autorské .mp3ky, odkazy na různé místa zdarma a vůbec hodně šikovných nápadů, jak získat něco zdarma, na internetu i mimo něj. Případně tipy na výdělky na síti i bez internetu. A vůbec různé nápady, jak si usnadnit život. Naše databáze je doplněna o ZoFIu, což je klubový informátor, který seznamuje naše členy o dění v klubu Z-net FIMPRESS Iniciativa a upozorňuje na různé nové publikace a zajímavé autory, které publikujeme a zároveň poskytuje reklamu za symbolický sponzoring.

Zázemí pro MarketWALL na facebookuReklama pro jednotlivce i firmy

Pokud máte nějaký zajímavý projekt, eshop, výstavu či jinou akci, či podnikání na internetu poskytujeme pro zájemce řádkovou i grafickou reklamu v rámci časopisu ZoFIa a okrajově i v rámci KAPKY SMÍCHU, reklama není zpoplatněna je realizováno výměnou za sponzoring od 1,- Kč nahoru, nebo za hmotný dar, či výměnnou reklamu na Vašem webu. Jako nezisková organizace nemáme tarif pro inzerci, přijímáme pouze sponzorské dary či protislužby.
Jelikož ZoFIa je pouze doplňkový leták - bulletin (i když mívá charakter běžného časopisu), nearchívujeme jej, ani nesdílíme na tomto webu. V budoucnu by měl být k nalezení na naší doméně www.marketwall.eu, nebo www.vsebezplatne.eu. Každé nové číslo ZoFIe můžete najít s odkazem pro stažení na našem facebooku a zároveň i na KAPCE SMÍCHU nejen na facu. ;)

      © Copyright   Klub Kklh KAPKA SMÍCHU & Jan Zartia & Z.F.I.