Amatérský webzin nejen humoru a literatury |  občasník Klubu Kreslířů Literátů a Humoristů KAPKA SMÍCHU |  facebook facebook facebook facebook
Humor je koření života. Bez srandy to prostě nejde! Nabídka autorům Archív čísel Návštěvní kniha

   Chci zasílat časopis
   na můj email:

Váš email nebudeme nikomu poskytovat. Po vložení emailu se otevře stránka, kde si zašlete potvrzovací email, čímž získáte nárok na zasílání dvou časopisů naší redakce zdarma. Magazínu KAPKA SMÍCHU a jeho přílohy letáku Z.F.I.

Náhledněte do čísla
Klikněte pro zobrazení vtipů z aktuálního čísla
Staň se mecenášem
kultury, zasponzoruj nás
libovolnou částkou:

  Facebookaři zde


  Ven na internet


  Anketa magazínu

Miniaplikace

  Počet koukačů

Aktualní číslo
Spolupráce
Naši autoři
Reklama
Výměnná reklama
Facebook line
Kmenoví partneři
Guestbook
Soutěže
Pro autory
FREEBOOKYEU

  Spřátelené weby:
  
Kontaktujte nás


Kde na internetu za humorem

Nemáme na mysli stránky typu srandicky.cz apod., kde najdete jen fotky a příspěvky uživatelů, kteří de facto nic netvoří. Hledáme na internetu stránky a weby, které pojednávají o jednotlivých kreslířích, klubech a magazínech, případně jiných místech, kde najdete český, případně česko-slovenský humor na internetu.

   TAPÍR (Klub kreslířů a humoristů KKH-TAPÍR)
Klub beru pod záštitu autory, kteří se svou tvorbou živí, nebo je pro ně jejich tvorba koníčkem. Základní podmínkou je přispívat alespoň několika pracemi měsíčně. V momeňte, když klub zprostředkuje nějakou placenou zakázku čítá se 10% ze zrealizovaného zisku. Klub vydává pravidelně svůj internetový webzin TAPÍR.
   TRNKY-BRNKY
Momentálně největší papírové humoristické medium v naší zemi původem z Vizovic. Magazín, který má tradici vzniku okolo Sametové revoluce a vychází tím pravidelně již několik posledních desetiletí. Magazín zakoupíte bezproblému v každém novinovém kiosku u Vás v trafice..
   VYŠKEŘÁK
Vyškeřák je další tradiční humoristický časopis, který momentálně vychází jako čtvrtletník. Stejně jako Trnky se točí existence časopisu okolo Valašska..
   DIKOBRAZ
Pokud se chcete podívat na staré čísla magazinu DIKOBRAZ (případně na některé nové vtipy), pak najdete na tomto webu plnohodnotným archív tohoto časopisu..
   TED PRESS
Jeden z nejznámějších internetových humoristických občasníků v Polsku. Sice hledáme česko-slovenská media, ale tohle na okraj je docela zajímavé. Zvláště pak pro porovnání s našimi magazíny. V současné době sice časopis už nevychází, ale zůstalo na webu .