Amatérský webzin nejen humoru a literatury |  občasník Klubu Kreslířů Literátů a Humoristů KAPKA SMÍCHU |  facebook facebook facebook facebook
Humor je koření života. Bez srandy to prostě nejde! Nabídka autorům Archív čísel Návštěvní kniha

   Chci zasílat časopis
   na můj email:

Váš email nebudeme nikomu poskytovat. Po vložení emailu se otevře stránka, kde si zašlete potvrzovací email, čímž získáte nárok na zasílání dvou časopisů naší redakce zdarma. Magazínu KAPKA SMÍCHU a jeho přílohy letáku Z.F.I.

Náhledněte do čísla
Klikněte pro zobrazení vtipů z aktuálního čísla
Staň se mecenášem
kultury, zasponzoruj nás
libovolnou částkou:

  Facebookaři zde


  Ven na internet


  Anketa magazínu

Miniaplikace

  Počet koukačů

Aktualní číslo
Spolupráce
Naši autoři
Reklama
Výměnná reklama
Facebook line
Kmenoví partneři
Guestbook
Soutěže
Pro autory
FREEBOOKYEU

  Spřátelené weby:
  
Kontaktujte nás


Staňte se našim sponzorem


Zasponzorujte náš časopis a podpořte začínající autory!

Každá částka se počítá. Z těchto zdrojů platíme webhosting a kampaně, spolufinancujeme i kancelář, která slouží pro práci v tomto časopise a další drobné náklady spojené s magazínem. Náš časopis je zdarma, a tak nemá jiné komerční zdroje příjmů, než nízké příjmy z reklamy a otevřený sponzoring. Tedy neziskové nahodilé příjmy.

Chcete-li nám pomoci a podílet se na budování tohoto humorplátku, pak bude Vaše jméno uvedeno na nezávislé sponzorské straně.

Bankovní spojení:

670100-2200960590/6210

Pokud chcete zaplatit prostřednictvím PayPalu, nebo jiných e-currency peněženek, případě kreditní kartou kontaktujte nás na redakčním e-mailu: kapkasmichu@gmail.com a u platby uveďte svůj email, případně i jméno. Vaše jméno bude uveřejněno a uvedeme Vás jako člověka - sponzora (případně organizaci - právnická osoba), která podporuje bezplatný humor a zábavu na internetu. :-)

Vaše reklama v našem magazínu

KAPKA SMÍCHU je součástí společenství Z-net FIMPRESS Iniciativa. Ta svým členům zasílá tento časopis (KS) a pravidelný informator na emaily členů. Vlastníme také 4 domény a postupně se do naší privátní sítě zapojují i partnerské weby. Díky našim e-periodikum máme určitý propagační potenciál, který roste s počtem čtenářů zdarma. Rovněž používáme funpage stránky na facebooku a dalších sociálních sítích.

Pokud se chcete dohodnout na celostránkové reklamě v našem magazínu, či na jiných místech. Pak reklamu publikujeme za symbolický sponzoring od 1 Kč, 1$ či 1€. >> Váš textový, případně grafický inzerát v podobě části/celé strany bude podložen i kontakty, hypertextovým odkazem na Váš web, či funpage a dalšími potřebnými prvky.

   >> Více informací o reklamě v našem mediu zde >>