Amatérský webzin nejen humoru a literatury |  občasník Klubu Kreslířů Literátů a Humoristů KAPKA SMÍCHU |  facebook facebook facebook facebook
Humor je koření života. Bez srandy to prostě nejde! Nabídka autorům Archív čísel Návštěvní kniha

   Chci zasílat časopis
   na můj email:

Váš email nebudeme nikomu poskytovat. Po vložení emailu se otevře stránka, kde si zašlete potvrzovací email, čímž získáte nárok na zasílání dvou časopisů naší redakce zdarma. Magazínu KAPKA SMÍCHU a jeho přílohy letáku Z.F.I.

Náhledněte do čísla
Klikněte pro zobrazení vtipů z aktuálního čísla
Staň se mecenášem
kultury, zasponzoruj nás
libovolnou částkou:

  Facebookaři zde


  Ven na internet


  Anketa magazínu

Miniaplikace

  Počet koukačů

Aktualní číslo
Spolupráce
Naši autoři
Reklama
Výměnná reklama
Facebook line
Kmenoví partneři
Guestbook
Soutěže
Pro autory
FREEBOOKYEU

  Spřátelené weby:
  
Kontaktujte nás


Reklama v našich magazínechReklamu v časopise publikujeme za sponzorský dar či protislužbu. Tou se rozumí věcný dar dle vašeho výběru, či výměnná reklama na vašem webu. Máme sponzory, kteří nám zaslali 10,- Kč takové, co nám zaslali 500,-, ale i takové co nám poslali půl kila kávy (neděláme si legraci :D).

Pokud máte zájem o reklamu v magazínech našeho klubu, pak nás kontaktujte na: kapkasmichu@gmail.com, nebo na telefonním čísle: +420 730993259 (mobilcz).
Bankovní spojení niže:

670100-2200960590/6210

Pokud chcete zaplatit prostřednictvím PayPalu, nebo jiných e-currency peněženek, případě kreditní kartou kontaktujte nás na redakčním e-mailu: kapkasmichu@gmail.com a u platby uveďte svůj email, případně i jméno. Vaše jméno bude uveřejněno a uvedeme Vás jako člověka - sponzora (případně organizaci - právnická osoba), která podporuje bezplatný humor a zábavu na internetu. :-)