Amatérský webzin nejen humoru a literatury |  občasník Klubu Kreslířů Literátů a Humoristů KAPKA SMÍCHU |  facebook facebook facebook facebook
Humor je koření života. Bez srandy to prostě nejde! Nabídka autorům Archív čísel Návštěvní kniha

   Chci zasílat časopis
   na můj email:

Váš email nebudeme nikomu poskytovat. Po vložení emailu se otevře stránka, kde si zašlete potvrzovací email, čímž získáte nárok na zasílání dvou časopisů naší redakce zdarma. Magazínu KAPKA SMÍCHU a jeho přílohy letáku Z.F.I.

Náhledněte do čísla
Klikněte pro zobrazení vtipů z aktuálního čísla
Staň se mecenášem
kultury, zasponzoruj nás
libovolnou částkou:

  Facebookaři zde


  Ven na internet


  Anketa magazínu

Miniaplikace

  Počet koukačů

Aktualní číslo
Spolupráce
Naši autoři
Reklama
Výměnná reklama
Facebook line
Kmenoví partneři
Guestbook
Soutěže
Pro autory
FREEBOOKYEU

  Spřátelené weby:
  
Kontaktujte nás


Tvoříte do šuplíku? Skončete s tím!

Jsme mladý amatérský časopis, který má ovšem své ambice pomalu, ale intenzivně růst. Pokud sami začínáte, nebo chcete publikovat i na dalším místě, pak jsou vám dveře naší redakce srdečně otevřeny. Práce nehonorujeme. Jestli se chcete stát členem našeho sdružení Z-net FIMPRESS Iniciativa a psát pro KAPKU SMÍCHU alespoň jednou za dva měsíce nám zašlete dílo.
Dílem se rozumí 2-3 kresby (kreslený humor), jeden komiks (stránka), případně povídka apod. Prostě jeden krátký výkon, který výjde v jednom konkrétním čísle našeho perodika. Pokud chcete v našem časopise zveřejnit více prací vždy je možné se přímo domluvit na emailu: kapkasmichu@gmail.com.

Jako autor u nás získáte drobnou vizitku na tomto webu a tím pádem je vaše dílko dohledatelné s vodotiskem tohoto časopisu. Vodotisky pořizujeme záměrně, aby Vám někdo zbytečně Vaše práce nekradl. A pokud už se tak stane nic moc nenaděláme, ale bude ten výtvor znehodnocený, nebo hůře publikovatelný. Práce s vodotisk razítkem jsou tedy skutečně jen na podívání.

Staň se čtenářem, nebo autorem!

Je už jedno zda-li se stanete přispěvatelem a tím pádem našim autorem, nebo našim čtenářem. V případě registrace Vám budeme zasílat náš magazín v podobě .pdf a zároveň informátor našeho klubu, čímž budete dostávat humor až k Vám domů :-)

Soutěže pro autory

Pro naše autory čas od času pořádáme soutěže, kdy na facebooku publikujeme několik vtipů. Ten vtip, který má nejvíce liků pak vyhodnotíme jako nejlepší a získává tak 100,- Kč, nebo jinou výhru dle aktuálního znění podle toho, jakou soutěž redakce vyhlašuje.