Amatérský webzin nejen humoru a literatury |  občasník Klubu Kreslířů Literátů a Humoristů KAPKA SMÍCHU |  facebook facebook facebook facebook
Humor je koření života. Bez srandy to prostě nejde! Nabídka autorům Archív čísel Návštěvní kniha

   Chci zasílat časopis
   na můj email:

Váš email nebudeme nikomu poskytovat. Po vložení emailu se otevře stránka, kde si zašlete potvrzovací email, čímž získáte nárok na zasílání dvou časopisů naší redakce zdarma. Magazínu KAPKA SMÍCHU a jeho přílohy letáku Z.F.I.

Náhledněte do čísla
Klikněte pro zobrazení vtipů z aktuálního čísla
Staň se mecenášem
kultury, zasponzoruj nás
libovolnou částkou:

  Facebookaři zde


  Ven na internet


  Anketa magazínu

Miniaplikace

  Počet koukačů

Aktualní číslo
Spolupráce
Naši autoři
Reklama
Výměnná reklama
Facebook line
Kmenoví partneři
Guestbook
Soutěže
Pro autory
FREEBOOKYEU

  Spřátelené weby:
  
Kontaktujte násPartneři & Sponzoring


Prostor pro dobrosrdečné lidi, kteří nám v historii našeho webu pomohli hmotně i nemhotně, radou, sdílením, příspěvkem, darem pomohli


Ve svém životě jsem dostal velkou lekci a mohlo mě to zlomit, jenže … Když vás to zažene někam, kde není zrovna úniku a přesto se nevzdáte, můžete uvidět něco, co vám jinak zůstává utajené. Moc rád nabídnu takový vzhled i dalším. Máte možnost využít to jiné vidění světa pro sebe. I vy můžete svojí touhu zhmotnit.


Web československých zakladatelů ekologicko-ekonomické subkultury. Přinášíme nový pohled na dosud známé věci. Šetření, investování, na ekosféru, potřebu neplýtvat a dobře hospodařit již s tím co máme. Kulturně ideologický směr se promítá od ekonomiky až po kreační a uměleckou oblast. Je úzce propojen s našim humoristickým občasníkem a částečně jej živí.


Nebagatelní zajímavá vizážistka pro Frýdecko a Ostravsko, přichází s novým pojetím ekologické kosmetiky a v tom duchu nabízených služeb.