Amatérský webzin nejen humoru a literatury |  občasník Klubu Kreslířů Literátů a Humoristů KAPKA SMÍCHU |  facebook facebook facebook facebook
Humor je koření života. Bez srandy to prostě nejde! Nabídka autorům Archív čísel Návštěvní kniha

   Chci zasílat časopis
   na můj email:

Váš email nebudeme nikomu poskytovat. Po vložení emailu se otevře stránka, kde si zašlete potvrzovací email, čímž získáte nárok na zasílání dvou časopisů naší redakce zdarma. Magazínu KAPKA SMÍCHU a jeho přílohy letáku Z.F.I.

Náhledněte do čísla
Klikněte pro zobrazení vtipů z aktuálního čísla
Staň se mecenášem
kultury, zasponzoruj nás
libovolnou částkou:

  Facebookaři zde


  Ven na internet


  Anketa magazínu

Miniaplikace

  Počet koukačů

Aktualní číslo
Spolupráce
Naši autoři
Reklama
Výměnná reklama
Facebook line
Kmenoví partneři
Guestbook
Soutěže
Pro autory
FREEBOOKYEU

  Spřátelené weby:
  
Kontaktujte nás


Aktuálně

   ... dřívější zprávy


Transformace provedena 04.07.2015
Nevím do jaké míry, ale povedlo se nám trochu proměnit náš magazín. Věříme, že to je stále začátek a že ještě hodnotný obsah a další zajímavé čísla náš právě čekají. :-) Usilujeme o normu ISSN a další prvky pro náš magazín věříme, že časem bude pro Vás příjemným kontaktem s nejen kresleným humorem a literaturou.

Přípava transformace časopisu 22.06.2015
Rozhodli jsme se, že se vydáme trochu obšírnější cestou a magazín rozšíříme. Namísto humoristického časopisu, budeme plátek literárně zábavní. Na otázku, jaká je to kočka, když neleží na zádech, ale na bříše a pořád je to kočka odpovíme takto: Ušili jsme koťátku nový kabát! :-D. Jednoduše chceme přidat do našeho časopisu více literatury, povídek a rozšířit o další témata.

Uzávěrka dubnového čísla 20.04.2015

Bez sdělení
V měsíci březnu jsme se obešli bez tiskových sdělení :-) Snad nás/vás neubylo. :-D

Aktualizace 02.02.2015
Něco málo jsme naplnili web. Koukněte se po dnešní aktualizaci. Můžete se zároveň brzy těšit na únorové - další číslo.

Uzávěrka únorového čísla 31.01.2015
Nezapomeňte na uzávěrku. Dneska sbíráme materiály. Kdo jste nám chtěli ještě něco poslat pošlete dnes. Nejpozději zítra. Díky ;-) email: info@kapkasmichu.eu

Uzávěrka únorového čísla 31.12.2014
Chci Vám popřát vše krásné do Nového roku, mnoho úspěchu, lásky, zdraví a dobré nálady, ale především radosti, smíchu a pohody a připomínám, že uzávěrka je 31.12., ale jelikož všechny nás bude bolet hlava z přelomu 14/15 tak posouváme uzávěrku na první týden ledna. Nezapomeňte:info@kapkasmichu.eu

Aktualizace 11.12.2014
Tak jsme zase něco přidali. Získali jsme pár prací jednoho amerického autora. Nechte se překvapit již v lednovém čisle.

Připojujeme tento web, jako dceřiný projekt společenství Z-net FIMPRESS Iniciativa 10.10.2014
Vždy jsme úzce spolupracovali se společenstvím Z.F.I. budiž toto důkaz toho, že se rádi vracíme ke kořenům. Bude to v budoucnu i možnost rozvíjet časopis jak po ekonomické, tak i po lidské stránce.

Obnova webu 01.10.2014
Již dříve jsme vydali několik čísel s velkou přestávkou. Koncem tohoto roku se však vracíme do hry a opět obnovujeme trochu zapomenutý studentsko iniciativní občasník literatury a humoru KAPKA SMÍCHU stejně tak jako i web, který k němu patří. Budeme přesťastní budete-li se k němu s radostí vracet. :-)