Amatérský webzin nejen humoru a literatury |  občasník Klubu Kreslířů Literátů a Humoristů KAPKA SMÍCHU |  facebook facebook facebook facebook
Humor je koření života. Bez srandy to prostě nejde! Nabídka autorům Archív čísel Návštěvní kniha

   Chci zasílat časopis
   na můj email:

Váš email nebudeme nikomu poskytovat. Po vložení emailu se otevře stránka, kde si zašlete potvrzovací email, čímž získáte nárok na zasílání dvou časopisů naší redakce zdarma. Magazínu KAPKA SMÍCHU a jeho přílohy letáku Z.F.I.

Náhledněte do čísla
Klikněte pro zobrazení vtipů z aktuálního čísla
Staň se mecenášem
kultury, zasponzoruj nás
libovolnou částkou:

  Facebookaři zde


  Ven na internet


  Anketa magazínu

Miniaplikace

  Počet koukačů

Aktualní číslo
Spolupráce
Naši autoři
Reklama
Výměnná reklama
Facebook line
Kmenoví partneři
Guestbook
Soutěže
Pro autory
MarketWALL

  Spřátelené weby:
  
Kontaktujte nás


KAPKA SMÍCHU je tu s námi 5 let!

Přátelé, čtenáři k datu 26.02.2017 je to zrovna pět let, kdy vyšlo první zpočátku jen pokusné číslo magazinu KAPKA SMÍCHU. První čísloo bylo vysoce amatérské a vidělo ho něco, netušíme přesně 4 až 6 párů očí. Časopis byl tehdá recesní, skoro neveřejný. Čas od času jsme to pak zkoušeli a zkušebně vydali jedno, dva čísla ročně. Reakce byly tehdá mizivé, ale občas si magazín někdo stáhnul jako recesi, nebo jen tak ze zvědavosti.

V předchozích dvou letech nabral náš magazín už pravidelný tvar a ačkoliv občasník, alespoň se přibližuje k pravidelné periodicitě a vychází jednou za 2-3 měsíce. Dočkáváme se tedy 4-6 čísel ročně. V letošním roce 2017 po pěti letech existence tohoto magazínu máme ambice na to splnit své drobné vydavatelské sny a v letošním roce prolomit určitá tabu a milníky tohoto časopisu.

Letos chceme vydat první speciál, který by byl jen a jen o kreslené srandě :D. Chceme také vyzkoušet jen pro zájemce vydávat i papírovou verzi magazínu. Která však bude pouze pro vážné zájemce a nebude sloužit jako předmět prodeje. V základním tvaru bude vždy náš časopis v podobě zdarma jako příloha .pdf.

ZoFIa a další bonusy

Kapka smíchu bude a už je doprovázena přílohou ZoFIa, což je informátor našeho klubu Z-net FIMPRESS Iniciativa. Rozšíříme web o medailonky a fondy jednotlivých uživatelů stejně tak jako speciály časopisu, které budou vydávány a stažitelné na našem Google Disku na stejném místě, kde si můžete i dnes postahovat jednotlivé čísla našeho občasníku.

Poděkování čtenářům

Bez vás by se nám to nepovedlo! Jsme jen malý lokální a přece globální časopis, který si mohou stáhnout lidé po celé republice, ale kdyby až si ho všimnou, tak i češi v zahraničí. Jen díky vám se nám povedlo tento časopis dostat do úrovně okolo 800 odběratelů, a zhruba tisícovky čtenářů a všech, kteří si alespoň jednou náš časopis stáhli. Díky vám se nám vyplatí oslovovat nové autory a rozšiřovat naše řady nejen amatérských umělců.

Společně s vámi se těšíme na další čísla a postupný rozvoj našeho občasníku. V letošním roce 2017 máme velké plány. To jestli se podaří záleží i na vás na tom kolik lidí bude pravidelne magazín stahovat, jaké budou reakce, kolik se objeví v našem časopisu sponzorů, nebo nových umělců. Prostě na tom, jak náš časopis bude živý, pružný a vláčný :) dosud přežil 5 let a věříme, že na těch dalších 5 se snad můžeme těšit i nadále.

Krásný zbytek dne,
naši drazí čtenáři :) ;)